Zavedením řešení iBaan k posílení uzavírání obchodů

Společnost Baan - globální poskytovatel B2B řešení a jednotka divize Invensys Software Systems společnosti Invensys plc - získal od společnosti Hitachi Data Systems (HDS), jednoho z nejrychleji se rozvíjejících výrobců paměťových zařízení, velkou nabídku pro své řešení iBaan pro CRM.

HDS se rozhodla přejít ze systému ACE a dílčích konfiguračních aplikací k zavedení řešení iBaan SalesPlus 4.2 až na 900 pracovištích. Řešení iBaan umožní HDS zefektivnit existující prodejní procesy, pomůže zvýšit odbyt pomocí lepšího řízení kampaní a alternativního managementu a rovněž pomůže zvýšit počet uzavřených obchodů pomocí efektivního řízení vztahů se zákazníky. Zavedení řešení iBaan pro CRM zajistí HDS lepší funkčnost, včetně těsněji integrované konfigurace stanovení sazeb, přesného, rychlého a opakovatelného generování nabídek, integrované cenové tvorby podporující konkrétní pravidla pro výpočet cen (území, zákazník, zvláštní propagační akce, množství) a hierarchické schvalování slev, a konečně i prognostiky pro zkrácení doby na přípravu schůzek na výkonné úrovni. Toto řešení poskytne HDS stabilní základnu pro budoucí rozvoj a podporu.

iBaan pro CRM je kombinací hardwaru, softwaru a aplikované business intelligence, pomocí které organizace maximalizují získávání nových zákazníků a udržují si jejich věrnost a profitabilitu. Produkt slučuje technologie klíčových podnikových aplikací s účinností externích, zákaznicky orientovaných modulů a poskytuje tak nezbytné Informace pro řízení hlavních podnikových procesů. Pomocí neustálého přísunu Informací v reálném čase podporuje iBaan pro CRM úlohy, zařízení, kanály a styčné body v celém podniku.

iBaan pro CRM je součástí sady produktů iBaan Sales Solutions. Internetová řešení řady iBaan kombinují osvědčenou Baan technologii s novým vývojem a umožňují zákazníkům podstatně pokročit k plně integrovaným systémům a procesům. iBaan poskytuje koncovým uživatelům individualizované a snadno dostupné Informace a umožňuje podnikům těžit ze spolupráce s jejich zákazníky a dodavateli přes Internet.

Nahoru