Uživatelé SSA Baan IV budou moci pracovat přes webového klienta

SSA Global ™ oznámil dostupnost webového klienta i pro starší verzi SSA® Baan IV

Stávající funkčnost webového klienta pod označením SSA Webtop je již delší dobu plně dostupná všem zákazníkům používajícím novější verzi ERP systému SSA Baan ERP 5. Od Q1/2004 se přepokládá dostupnost webového klienta i pro starší verzi SSA Baan IV.

K přednostem tenkého webového klienta  patří zejména pohotový přístup do ERP aplikace z libovolného místa na Internetu, při zachování plnohodnotného read-write přístupu s podporou transakčního zpracování.Této možnosti využijí zejména uživatelé, kteří jsou stále na cestách. Uživatelé přistupují k aplikaci SSABaanERP přes WWW rozhraní standardního webového browseru a využívají vlastnosti SSA Baan Webtop jako klientské aplikacie. Kromě přístupu do standardního menu úloh ERP SSA Baan Webtop navíc podporuje SSA DEM (Dynamic Enterprise Modeling) koncept, t. j. každý uživatel může přistupovat k svému  DEM procesnímu diagramu, rolím a procesům. Současně si uživatelé mohou nastavit uživatelské prostředí podle svých požadavků a zobrazovat dokumenty typu .doc, .xls,  .ppt, .pdf  přímo klientem. Příprava k práci nevyžaduje žádnou klientskou instalaci. Je ideální v kombinaci při připojení přes VPN.

SSA Baan
Webtop používá na straně serveru technologii Java Servlet ve shodě s J2EE. Tato technologie zabezpečuje, že SSA Baan Webtop je nezávislá na hardwarové platformě. 

Nahoru