SSA BAAN ERP pomáhá dopravě na Olympijských hrách v Aténách

Před mnoha lety, kdy společnost GEMMA Systems spol. s r.o vyhrála výběrové řízení na dodávku ERP systému do tehdejší ŠKODY Plzeň a.s., ještě netušila, že mnohem později toto rozhodnutí bude mít dopad na přípravu infrastruktury Olympijských her v Aténách a to především v oblasti logistických činností spojených s dopravou účastníků olympijských her.

Náš významný zákazník ŠKODA ELECTRIC s.r.o., který je předním světovým výrobcem trakčních elektronických pohonů, zdrojů i elektrických motorů pro trolejbusy (tramvaje, lokomotivy, příměstské vlakové jednotky, metro apod.), vyhrál a již i zrealizoval zakázku za více jak sto milionů korun od německého Neoplanu (v konkurenci výrobců typu Alstom a Siemens) na dodávku trakčních motorů pro sto padesát trolejbusů do olympijských Atén.

ŠKODA ELECTRIC s.r.o. vznikla v průběhu letošního roku fůzí společností ŠKODA TRAKČNÍ MOTORY s.r.o., ŠKODA CONTROLS s.r.o. a oddělení Elektrické pohony ze ŠKODA DOPRAVNÍ TECHNIKA s.r.o. s cílem koncentrovat technické a výrobní zdroje vztahující se k oboru elektrického pohonu vozidel a zařízení.

Pro zabezpečení svých podnikových činností a především k řízení výroby používá ŠKODA ELECTRIC s.r.o. Informační systém SSA BAAN ERP 5.0c dodaný společností GEMMA Systems, spol. s r.o. Tím naše firma také přispěla ke splnění této důležité zakázky pro olympijské hry v Aténách.

Nahoru