Společnost GEMMA Systems se stala partnerem společnosti Microsoft

Praha, 21. června 2004: Společnost GEMMA Systems bude dodávat zákazníkům na českém a slovenském trhu řešení Microsoft Business Solutions – Axapta.

Společnost Microsoft podepsala se společností GEMMA Systems partnerskou smlouvu na prodej a implementaci řešení Microsoft Business Solutions - Axapta. Zařazení produktu Axapta do portfolia ERP systémů nabízených GEMMA Systems umožní společnosti lépe reagovat na potřeby zákazníků z řad středních a větších firem a zákazníků zaměřených na technologicky náročnější výrobu. GEMMA Systems bude řešení Axapta nabízet zákazníkům v České i Slovenské republice.

GEMMA Systems disponuje velmi silným a zkušeným týmem konzultantů především pro oblast strojírenské výroby, který rozšířila o certifikované specialisty pro produkt Axapta. Tým již prokázal své kvality při realizaci více než 65-ti úspěšných implementací ERP systémů u zákazníků například v segmentu strojírenské výroby, procesní výroby, automobilového průmyslu, elektrotechnického průmyslu a dalších.

O společnosti GEMMA Systems
GEMMA Systems spol. s r.o. je zkušeným implementačním partnerem několika významných zahraničních společností dodávajících softwarové produkty na český a slovenský trh. Byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat zákazníkům komplexní podporu při užívání celopodnikových Informačních ERP systémů. Společnost se postupně specializovala především na výrobní podniky zejména v segmentech strojírenství, elektrotechnika, automobilový a letecký průmysl. Během několika posledních let se společnost začala také věnovat specializovaným řešením systémů v oblasti výrobní sféry pro řízení vztahů se zákazníky CRM (Customer Relationship Management), systémům pro plánování výroby APS (Advanced Planning and Scheduling) a systémům pro automatizaci řízení služeb PSA (Professional Services Automation).

O Microsoft Business Solutions
Microsoft Business Solutions, divize společnosti Microsoft, nabízí širokou škálu integrovaných podnikových aplikací a služeb navržených pro středně velké a velké společnosti přinášející zlepšené navazování a udržování kontaktů se zákazníky, zaměstnanci, partnery a dodavateli. Aplikace Microsoft Business Solutions automatizují a optimalizují strategické podnikové procesy jako jsou finance, distribuce, lidské zdroje, vedení projektů, zákaznický servis a podpora, řízení prodejních aktivit, řízení dodavatelských řetězců, e-commerce a výroba. 

Více Informací naleznete na adrese
http://www.microsoft.com/cze/BusinessSolutions.

Nahoru