Služba VDI NITRA dokončila implementaci BaanSCS Scheduler

GEMMA Systems, spol. s r.o. dokončila první implementaci APS systému na Slovensku. Ve výrobním družstvu Služba VDI Nitra je od července nasazena v ostrém provozu aplikace BaanSCS Scheduler.

GEMMA Systems, spol. s r.o. dokončila první implementaci APS systému na Slovensku. Ve výrobním družstvu Služba VDI Nitra je od července nasazena v ostrém provozu aplikace BaanSCS Scheduler. Služba VDI neměla dříve řešenu oblast technické přípravy výroby, plánování a výroby v rámci celopodnikového ERP systému. Tato mezera byla vyplněna právě APS řešením, které podporuje všechny uvedené funkce a navíc umožňuje velmi rychle připravit podrobný a optimalizovaný výrobní rozvrh. Propojení s ostatními částmi podnikového Informačního systému je řešeno pomocí obousměrného datového rozhraní. Projekt byl dokončen po pouhých 7 měsících od zahájení implementace. Služba VDI Nitra je významným slovenským výrobcem autoelektroniky. Základ výrobního sortimentu tvoří pojistkové panely a skříně, plošné spoje, osvětlovací prvky a další součásti pro automobilový průmysl. Důraz na kvalitu a spolehlivost osvědčují získané certifikáty ISO 9001, ISO 14 001, německý VDA 6.1 a americký standard kvali ty QS 9000. Mezi odběratele patří například všechny evropské závody koncernu Volkswagen, společnost Yazaki Europe, italský Cemont a další. Dynamický vývoj společnosti pokračuje vytvořením společného podniku zaměřeného na montáž desek plošných spojů s japonským koncernem SIIX, který zaměstná až 450 dalších pracovníků.

GEMMA Systems
GEMMA Systems je zkušeným implementačním partnerem několika významných softwarových produktů renomovaných zahraničních společností pro český a slovenský trh. Byla založena v roce 1994 s cílem vytvořit plnohodnotnou podporu Informačním systémům z kategorie ERP (celopodnikovým Informačním systémům). Během několika posledních let se společnost začala věnovat také řešením z kategorie CRM (Customer Relationship Management) a APS (Advanced Planning and Scheduling).

BaanSCS
BaanSCS je unikátní plánovací APS systém (Advanced Planning and Scheduling). Tento, produkt umožňuje zefektivnit plánovací procesy zákazníkům s takřka libovolným MRP/ERP systémem i těm, kteří ještě žádný systém pro řízení firmy zavedený nemají. Aplikace BaanSCS přináší významné zrychlení výpočtu plánu, umožňuje provádět korekce a vytvářet varianty, a dosahuje vysoké míry optimalizace.

 Webová stránka APS produktu: BaanSCS

Nahoru