Projekty a zákazníci

Případová studie DIOSS Nýřany

Clipboard01.jpg

DIOSS NÝŘANY a.s. je českou akciovou společností. Podle individuálních požadavků zákazníků vyrábí svařence z plechu (skříně klimatizací pro kolejová vozidla a autobusy, rámy a kapotáže kompresorů a díly pro zemní stroje), výrobky z ohýbaných trubek na NC ohýbačkách (výměníky tepla, trubkové rámy zemních strojů a svařence z ohýbaných trubek) a fasádní obklady a mřížky z nerezu nebo slitin hliníku. 

 

Případová studie Škoda Plzeň

akoda plzeH.png

ERP řešení od společnosti Infor se v závodech ŠKODA Plzeň používá s úspěchem již 15 let. Tato stabilní spolupráce je možná také díky jedinečné formě podpory Kompetenčního centra – útvaru Informační systémy společnosti ŠKODA ICT s.r.o. (dříve ŠKODA HOLDING a.s.).

 

Případová studie První železářská společnost Kladno

PŽSK

První železářská společnost Kladno, s. r. o. (PŽSK) zajišťuje kompletní dodávky investičních celků zejména zařízení oceláren, zařízení pro doly, ocelové konstrukce a přesné CNC obrábění na zakázku. Zajišťuje zpracování studie resp. návrhu až po výrobní dokumentaci, realizuje výrobu, montáž a uvedení do provozu, včetně následného servisu instalovaných zařízení. V roce 2014 zde naše společnost implementovala IS Infor VISUAL.

 

Optimalizace využití IS VISUAL pro podporu podnikových procesů ve VÚHŽ a.s.

VÚHŽ

Akciová společnost VÚHŽ používá aktivně informační systém VISUAL od roku 2003. Od té doby se počet otevřených výrobních zakázek na všech divizích několikanásobně zvýšil. Výroba se navíc rozšířila o služby nové divize povlakovna, velký nárůst zakázek zaznamenala divize nástrojárna, která se stále více zaměřuje na kompletní řešení dodávek pro automotiv. Divize automatizace získala několik úspěšných zakázek na dodávky snímačů pro měření hladiny oceli v krystalizátoru, většina z nich je realizována pro zahraniční zákazníky. Zvýšil se a stále se stupňuje tlak na jednotlivé divize, které musejí rychle reagovat na objednávky zákazníků, a uživatelé začali také více hledat odpovědi na svoje dotazy v informačním systému.

 

Případová studie KOVO Koukola

kovo koukola logo.png

V roce 2012 se společnost KOVO Koukola rozhodla podpořit svůj růst a implementovat ERP informační systém Infor VISUAL. IS VISUAL zajišťuje firmě kompletní pokrytí všech podnikových procesů od tvorby a evidence nabídek, přes evidenci zákaznických objednávek, jejich pokrytí výrobou, plánováním výroby a sledování termínů, plnění zásobníků práce na jednotlivá pracoviště a celý proces uzavírá expedice a fakturace.

 

Případová studie KARNED TOOLS

KARNED TOOLS  řídí výrobu nástrojů pomocí informačního systému Infor ERP VISUAL

 

Nahoru