Partneři GEMMA Systems

GEMMA Systems je zkušeným implementačním partnerem několika významných renomovaných zahraničních společností dodávajících své softwarové produkty na český a slovenský trh. GEMMA Systems spolupracuje také s mnoha českými a slovenskými dodavateli řešení z jiných oborů než ERP a je také členem několika významných globálních aliancí.

Naši partněři - dodavatelé hlavních řešení

Infor

INFOR_Logo_2009_RGB_72dpi_1500wx296h.jpg

"Infor je dodavatelem softwaru pro všechny typy společností. S využitím zkušeností, které jsou součástí všech řešení Infor, umožňuje společnostem všech velikostí efektivnějši a pružnější adaptaci na rychlé změny na globálním trhu. S více než 70 000 zákazníky mění Infor tradiční pohled na poskytovatele podnikového softwaru v oblasti uspokojování zákaznických požadavků." - citace z webu společnosti Infor

Infor je dodavatelem námi dodávaných produktů Infor ERP LN (dříve SSA, Baan), Infor SC Scheduler (dříve Baan SCS), Infor ERP Visual (dříve Visual Manufacturing), Infor EAM (Enterprise Asset Management) a Infor PM (Performance Management)

Naši partněři - dodavatelé ostatních řešení

Microsoft

microsoft_gray.png

"Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál"

Microsoft je dodavatelem námi dodávaných produktů Microsoft  Microsoft Sharepoint a Microsoft Dynamics CRM.

Microsoft Sharepoint ServicesMicrosoft Dynamics CRM


Nahoru