Aktuality

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Zákaznický workshop 2017

Tradiční Zákaznický workshop, který se konal 17. a 18. října, je pro letošní rok za námi. Stojí však za to na něj pořádně zavzpomínat. Tento ročník byl totiž opravdu výjimečný!

 

Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GEMMA Systems

V rámci společnosti GEMMA Systems realizujeme projekt „Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GEMMA Systems“.

 

Gemma Systems uspěla ve významné státní zakázce

Společnost Gemma Systems a její subdodavatelé na základě výsledku výběrového řízení budou v následujících pěti letech zajišťovat servisní podporu a další rozvoj informačního systému REUIP: Centrální registr elektronizace úkonů inspekce práce. Tento systém je páteřním informačním systémem Státního úřadu inspekce práce a podporuje všechny procesy spojené s výkonem kontrolních činností úřadu na úseku dodržování povinností plynoucích z pracovněprávních předpisů včetně předpisů o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci. Informační systém REÚIP je vybudován na produktech firmy Microsoft, především na aplikacích Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Dynamics AX.        

 

Společnost NVision Czech Republic přechází na Infor ERP LN

NVisionGroup

Společnost NVision Czech Republic, dodavatel telekomunikačních služeb operátorům po celém světě a výrobce high-tech komponent pro automobilový průmysl, se rozhodla inovovat podnikový informační systém, jehož úkolem je podpora rychlého ekonomického rozvoje společnosti

 

TATRA se rozhodla podpořit svůj růst inovací informačního systému

Společnost TATRA TRUCKS a.s. vlastnící obchodní značku TATRA se rozhodla inovovat podnikový informační systém, aby podpořila svůj rychlý ekonomický rozvoj. Dodavatelem řešení na platformě Infor ERP LN 6 je společnost GEMMA Systems, se kterou TATRA spolupracuje již od roku 1998.

 

Zákaznický workshop GEMMA Systems a Dynamica na Slovensku

Ve dnech 23. a 24. září jsme pro naše zákazníky uspořádali workshop. V odborné části jsme je seznámili mimo jiné s novinkami produktových řad Microsoft Dynamics AX2012 a CRM 2015, ve spolupráci s hosty představili čerstvé úspěšně realizované projekty, náš nový HelpDesk a mnoho dalšího.

 

Informační systém v Hitachi Chemical Europe je v ostrém provozu

Hitachi Chemical Europe

Začátkem července spustila společnost Hitachi Chemical Europe GmbH do ostrého provozu nový informační systém založený na bázi Microsoft Dynamics AX 2012. Zakázku jsme vybojovali v mezinárodní soutěži na začátku tohoto roku.

 

Nový HelpDesk pro vás

perex.jpg

Vážení zákazníci, dne 24. 8. 2015 pro vás spustíme nový HelpDesk, který poběží na stránkách http://helpdesk.g2d.cz. Všem našim zákazníkům budeme rozesílat přístupové údaje. Veškerý obsah ve vašem dosavadním supportu bude přemigrován do nového prostředí, které vám kromě změny designu přinese i několik nových funkcí.

 

Zákaznický workshop ve znamení návratu ke kořenům

1.jpg

Ve dnech 27. a 28. května jsme uspořádali pravidelný Zákaznický workshop. Letos se konal v Hotelu Buchlov, společenská část programu se pak odehrála přímo na stejnojmenném hradě. Letošní výběr lokality Slovácka bychom mohli nazvat návratem ke kořenům. V oblasti Kyjovska se totiž konal náš historicky první zákaznický workshop. Je tomu už 16 let.

 

Jak se řídí výrobní podnik pomocí ERP Infor VISUAL

Videoreference Karned Tools

Podívejte se, co všechno získáte s ERP systémem Infor VISUAL. Společnost Karned Tools implementovala IS Infor ERP VISUAL, který svojí širokou funkčností a možnostmi právě v oblasti plánování splnil potřeby společnosti a podpořil možnost jejího dynamického růstu. Dodávku a implementaci projektu provedla společnost GEMMA Systems spol. s r. o. Dnes společnost Karned Tools plánuje a řídí výrobu přesněji, efektivněji, s minimem prostojů a maximálním využitím zdrojů.

 

První železářská společnost Kladno rutinně využívá VISUAL

258x150_pzs_logo.jpg

Podpora podnikových procesů a funkcí, nástroj k efektivnímu řízení výroby a k posílení konkurenceschopnosti na trhu. To byly hlavní motivy První železářské společnosti Kladno (PŽSK), které vedly její management k výběru nového ERP informačního systému. Vedení společnosti vybralo IS Infor VISUAL a jako implementátora společnost GEMMA Systems.

 

GEMMA Systems zvítězila v mezinárodní konkurenci u Hitachi Ltd.

Hitachi Chemical

Společnost GEMMA Systems zahájila projekt implementace Microsoft Dynamics AX v německé pobočce japonské společnosti Hitachi Ltd., firmě Hitachi Chemical z Düsseldorfu. Projekt navazuje na úspěšnou spolupráci Hitachi a GEMMA Systems v České republice a Velké Británii. Řešení GEMMA Systems uspěla v mezinárodní konkurenci, výběrového řízení se účastnili také implementátoři z USA a Německa.

 

Slovenští kolegové uspořádali pro klienta plavbu po Dunaji

Baumit a GEMMA Systems na Dunaji

Systém Microsoft Dynamics AX představuje komplexní řešení plánování podnikových zdrojů v rámci středně velkých a velkých organizací. Dunaj je druhá nejdelší evropská řeka. Ptáte se, co tyto dvě na první pohled nesouvisející informace může spojovat? Spojily je společnosti GEMMA Systems a Baumit.

Článek přebíráme z Baumit Magazínu. Jeho plné znění jsme ponechali ve slovenském originále. Článek si také můžete stáhnout jako pdf.

Fotogalerii najdete na našem facebookovém profilu.

 

Sinop CB vyrábí výčepní zařízení s pomocí IS Infor VISUAL od GEMMA Systems

Sinop CB je výrobcem chladicích zařízení.

Průmyslové chlazení, klimatizace a tepelná čerpadla, ale i výčepní techniku a výrobníky sody vyrábí přední český výrobce, společnost Sinop CB z Českých Budějovic s pomocí informačního systému IS Infor VISUAL. Ten nyní implementátor, firma GEMMA Systems, dodal i do sesterských firem Sinop Real a Sinop SMP.

 

KARNED TOOLS řídí výrobu nástrojů pomocí informačního systému Infor ERP VISUAL

Společnost Karned Tools implementovala nový IS Infor ERP VISUAL, který svojí širokou funkčností a možnostmi právě v oblasti plánování splnil potřeby společnosti a podpořil možnost jejího dynamického růstu. Dodávku a implementaci projektu provedla společnost GEMMA Systems spol. s r. o. na přelomu let 2012 a 2013. Dnes společnost Karned Tools plánuje a řídí výrobu přesněji, efektivněji, s minimem prostojů a maximálním využitím zdrojů.

 
1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Nahoru