Nová strategie PLM společnosti Baan

Společnost Baan, globální poskytovatel B2B řešení a jednotka společnosti Invensys, plc, ohlásila uvedení podnikové strategie PLM (Product Lifecycle Management).

Tato strategie podporuje nové řešení iBaan pro PLM společnosti Baan, které se zabývá otázkou každodenních firemních procesů a problémů. Současně napomáhá hledat řešení redukující duplikaci vstupních údajů, ale také automatizovat a optimalizovat rozhodovací procesy na základě důsledných analýz, provedených ve skutečném čase. Organizace tak mohou dosáhnout úspory nákladů, odpadů a redukovat nadbytečný inventář. Dalším přínosem systému je zvýšení produktivity, efektivity a výrobních výnosů. Mezi nejvýznamnější uživatele řešení iBaan pro PLM patří společnosti Siemens PTD, EMS Technologies a Larsen & Toubro Limited (L & T).
iBaan pro PLM je součást řešení iBaan, které kombinuje technologii Baan s nejnovějšími poznatky a poskytuje tak koncovým uživatelům personalizované, snadno dostupné Informace. Umožňuje tak organizacím spolupracovat jak se zákazníky, tak obchodními partnery a dodavateli prostřednictvím Internetu.

Nahoru