Microsoft Business Solutions AXAPTA ve společnosti ABA Czech, s.r.o.

Společnost ABA Czech, s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu ABA. Koncern ABA vyrábí a prodává, s podporou vlastního výzkumu a vývoje, vysoce kvalitní výrobky a služby ve třech oblastech:

  • Výrobky těsnící a upevňovací techniky: hadicové a trubkové spony pod značkami ABA™, AWAB™, Gemi™, Franc™, Serratub™, Terry™ a Kovopol™ pro obchod a průmysl, a pro automobilový průmysl. 
  • Upevňovací systémy pro automobilový průmysl: spony pro hadice a potrubí pro automobilový průmysl a nová spojení pod značkou TWIST™.
  • Vývoj a konstrukce systémů pro automobilový průmysl: služby v oblastech vývoje komponentů a systémových celků pod značkou TeknikPartner.

ABA Safeseal Technology™ je koncepce umožňující vytvářet zatěsněné vzduchové a chladící systémové celky pro automobilový průmysl a všeobecně pro trh s náhradními díly.

Informační systém Microsoft Business Solutions AXAPTA bude nasazen v oblasti nákupu, skladového hospodářství, přípravy výroby, plánování a řízení výroby, prodeje, účetnictví a financí. Zahájení provozu IS AXAPTA je naplánováno od 1.1. 2005.

O společnosti ABA.

Již od svého založení v roce 1922 se firma ABA zabývá upevňovací technikou, která je jednou z klíčových oblastí jejího odborného zaměření. Firma ABA s vysokou efektivitou a kvalitou vyrábí komplexní sortiment prvků upevňovací techniky pro hadice ve velkých sériích. Svými šroubovými hadicovými sponami se šnekovým závitem řady SX a šroubovými hadicovými sponami s čelistí řady SM se firma ABA řadí k předním světovým výrobcům hadicových spon. Tento program je doplněn pevnostními sponami, širokopásovými sponami a speciálními profilovými sponami. Firma ABA vyrábí i speciální upevňovací prvky, například úchytky pro letecký a automobilový průmysl.

Prostřednictvím mezinárodní distribuční partnerské sítě jsou hadicové spony pod obchodními značkami ABA™, AWAB™, Gemi™, Franc™, Serratub™, Terry™ a Kovopol™ k dispozici ve více než 50 zemích světa. Většina zemí světa je zásobována z ABA Czech, s.r.o v České republice, kde se nachází i největší moderní výrobní závod. 

Společnost ABA Czech s.r.o. je certifikována podle normy ISO TS 16 949.

Nahoru