Implementace SSA Baan ERP ve společnostech TOORS CZ, s.r.o. a Tyros Loading Systems CZ, s.r.o.

Společnost GEMMA Systems zahájila implementaci podnikového Informačního systému ve spřízněných společnostech TOORS CZ, s.r.o. a Tyros Loading Systems CZ, s.r.o.

V případě obou společností jde o firmy, jejichž většinovými vlastníky jsou holandské společnosti zabývající se vratovými systémy. U zahraničních společností je častým trendem centralizovat IT do jednoho místa (často do lokality mateřské firmy). Tento trend se nevyhnul ani společnostem TOORS a Tyros - uživatelé obou těchto firem budou přistupovat k Informačnímu systému SSA Baan ERP na servery umístěné v Holandsku. GEMMA Systems tedy zajišťuje instalaci a implementaci aplikace SSA Baan ERP přímo v Holandsku ve spolupráci s místními konzultanty.

TOORS CZ, s.r.o. zahájila svoji činnost v květnu roku 2000, je výrobní firmou zabývající se produkcí sekčních vrat, kterých je připravena v roce 2004 vyrobit 4700 kusů při dodržení vysoké kvality. Firma TOORS CZ je řízena požadavky mezinárodní normy ISO 9001:2000. V současné době firma zaměstnává 40 zaměstnanců.

Implementace byla zahájena 24. 5. 2004 v rozsahu balíků prodej, nákup, sklad , výroba a finance včetně konsolidace s mateřskou firmou Loading Systems Offices B.V. Netherlands. Zahájení ostrého provozu je plánováno na 1. 1. 2005.

Tyros Loading Systems CZ, s.r.o. - firma byla založena v únoru 2004 jako obchodní a servisní firma pro prodej a podporu výrobků především pocházejících z produkce společnosti TOORS CZ, s.r.o. a mateřské firmy z Holandska. Firma navázala na dlouhodobé aktivity firmy Tyros, s.r.o. Nyní zaměstnává 2 zaměstnanců.

Vizí firmy Tyros Loading Systems CZ, s.r.o. je patřit mezi tři největší hráče na trhu vratové techniky s nejlepším poprodejním servisem a poskytovat svým zákazníkům široký sortiment výrobků a služeb ve vratové technice s neustále se zvyšující úrovní kvality a služeb.

Implementace byla zahájena v dubnu 2004 v rozsahu balíku finance včetně konsolidace s mateřskou firmou Loading Systems Offices B.V. Netherlands. Zahájení ostrého provozu proběhlo 1. 6. 2004.

Nahoru