IBM dosáhla rekordu výkonnosti serveru při ERP aplikacích

Společnost IBM zveřejnila výsledky svých testů platformy AS400 s aplikací BaanERP. Cíl byl dosažen, platforma AS400 není jedna z mnoha, ale jedna z nejvýkonnějších.

IBM oznámila nový rekord ve výkonnosti serveru pro ERP aplikace. Společnost Baan Company potvrdila, že server AS/400e společnosti IBM je schopen obsluhovat 12.000 souběžných uživatelů pod BaanERP aplikacemi, což je o 40% více než druhá nejlepší konkurenční serverová platforma. Schopnost podporovat stále větší množství současných uživatelů je důležité jak pro malé a středně velké podniky, tak i pro dodavatele a zákazníky Internetu.
Nedávno provedený srovnávací test objasnil důvody, proč si mnoho zmíněných společností vybírá pro podporu svých Informačních systémů právě server IBM AS/400e. „Potvrdilo se, že server AS/400e je ideální platformou pro BaanERP pro středně velké společnosti,“ řekl Peter Wild, ředitel Baan prodeje AS/400e. „Toto řešení je nejen jednoduché a nové, ale je snadné na obsluhu a je nesrovnatelně lepší než ostatní servery.“
Srovnávací test BaanERP byl proveden na 12-ti procesorovém databázovém serveru AS/400e - model 740 a zaznamenal 12.000 BRUs (Baan Reference Users). Výkon serveru AS/400e předčil servery s dvakrát větším počtem procesorů jako např. server společnosti Sun Microsystems a Hewlett-Packard. „Jsme potěšeni spoluprácí společností Baan Company a IBM,“ řekl Mel Smith, obchodní ředitel společnosti Crow Chizek, která je severoamerickým prodejcem serveru AS/400. „Server AS/400e je absolutní špičkou na trhu, která nabízí vynikající výkon, spolehlivost a snadnou obsluhu. Zákazník se přitom může spolehnout na dvacetiletou zkušenost společnosti v oblasti ERP systémů.“ Server AS/400e a ERP aplikace tvoří sestavu řešení, která umožní podnikům zdokonalit jejich produkci propojením téměř všech jejich obchodních a výrobních operací. IBM a jeho obchodní partneři nabízejí zákazníkům široké spektrum ERP řešení na AS/400e serverech.
Server AS/400e umožňuje rychlejší zavedení ERP aplikací díky tomu že redukuje startovací čas, průběžnou údržbu a také náklady.
Faktem také je, že nedávná studie Mate Group prokázala, že server AS/400e je dvaapůlkrát rychlejší než konkurenční UNIX nebo WINDOWS NT při ERP aplikacích. Malé a středně velké podniky tak mohou prověřit ERP řešení v ekonomickém balíku na serveru AS/400e.

Nahoru