iBaan řešení pro automobilový průmysl na trhu

Společnost Baan, světový dodavatel interaktivních řešení B2B, oznámila uvedení svého nového řešení iBaan pro automobilový průmysl.

Vůbec poprvé v sobě řešení iBaan pro automobilový průmysl spojuje aplikace pokrývající oblasti ERP, CRM, SCM i samotnou výrobu. Díky tomu mohou výrobci automobilů využívat Internet jako nástroj vedoucí k zefektivnění obchodních procesů a vedení podniku, ale také jako nástroj ke spolupráci B2B, vedení výroby, přístupu k Informačním portálům a nepřímému zajištění materiálů. Řešení iBaan umožňuje kromě jiného také automatizaci nepřímého zásobování, čímž přispívá k úspoře nákladů, zkrácení výrobních cyklů a větší produktivitě.

Uvedení tohoto systému následovalo po nedávném oznámení o rozšíření spolupráce společností Baan a IBM, která je zaměřena především na vývoj řešení v oblasti e-business právě pro automobilový průmysl. Systém iBaan využívá již více než 125 společností zabývajících se výrobou automobilů nebo součástek pro automobilový průmysl po celém světě, mezi nimi například společnosti jako Renault, Mercedes, Volkswagen nebo Magna.

Nahoru