GEMMA Systems v médiích

Infor Visual - Jediný ERP systém pro řízení výkonnosti v opravdu reálném čase

Přečtěte si článek key account managera Gemma Systems a odborníka na ERP systémy Milana Buzrly vs specializované příloze IT systems 10/2016. Tentokrát na téma Infor Visual a jeho jedinečnosti v měření reálné a aktuální výkonnosti výroby.

 

10 tipů, jak správně vybrat a naimplementovat ERP systém

Jsme odborníci na ERP systémy. A o svoje znalosti a zkušenosti se rádi podělíme. Tentokrát na stránkách odborného časopisu IT Systems ve specializované příloze ERP systémy Milan Buzrla radí, jak správně takový firemní systém vybrat a uvést do života.

 

TRENDY V CRM A ERP: FACEBOOK NELÁKÁ

Anketa

Za několik posledních let už většina velkých, ale i středních a malých firem zjistila, že k tomu, aby udržela krok s konkurencí, potřebuje kvalitní systém pro řízení vztahů se zákazníky. Důležité je ale také jeho propojení s vnitropodnikovými procesy.

 

Je váš ERP systém dospělý, nebo zastaralý?

ERP systémy potřebují pravidelnou údržbu. Ta spočívá v provádění aktualizací a odstraňování chyb. I přes pravidelný a pečlivý servis ale váš ERP systém – podobně jako třeba operační systém ve vašem počítači – postupně zastarává, snižuje rychlost, zvyšuje spotřebu a je načase ho nahradit novým – provést upgrade.

Moderní řízení, 3/2013

 

Nahoru