GEMMA Systems se připravuje na lokální uvedení BaanERP 5.0

S blížícím se uvedením aktuální verze celopodnikového Informačního systému společnosti Baan na český trh se i nejvýznamnější baanovský partner v České republice, brněnská společnost GEMMA Systems, připravuje na zásadní změnu v distribuční politice od roku 1995.

Až do verze BaanERP IV byla lokalizace produktu připravována právě tímto lokálním partnerem. Se zvyšujícím se významem českého trhu pro společnost Baan bylo přikročeno také k přesunu lokalizace blíže k Baanu. Lokalizaci bude do budoucna dodávat Baan a programovat ji bude BEELC (Baan Eastern Europe Localisation Centre). Právě se společností BEELC v průběhu září GEMMA Systems završila jednání o podmínkách poskytování prvosledové podpory zákazníků, kteří si koupí novou verzi produktu.

“Podpisem smlouvy s BEELC jsme potvrdili své dominantní postavení na baanovském trhu v ČR, protože zůstáváme jediným certifikovaným FLS (First Level Support) partnerem”, řekl po podpisu smlouvy Ing. Pavel Staněk, ředitel společnosti GEMMA Systems. “Naše společnost i nadále zachová pro své zákazníky kvalitativně vyšší stupeň podpory, protože certifikace FLS mimo jiné znamená bezprostřední aktivní účast na dalším vylepšování české lokalizace, zabezpečuje nám přístup ke zdrojovým kódům produktu a umožňuje nám přímo vyvíjet a udržovat čas od času nezbytné zákaznické úpravy produktu, tzv. customizace”.

Nahoru