Firmy GEMMA Systems a Dynamica mění organizační strukturu

Tisková zpráva
Brno, 13. května 2013

Společnosti Dynamica, GEMMA Systems a GEMMA SYSTEMS ve Slovenské republice se rozhodly změnit svou organizační strukturu.

Společnosti Dynamica, GEMMA Systems a GEMMA SYSTEMS ve Slovenské republice se rozhodly změnit svou organizační strukturu. Je to jeden z výstupů pravidelného výročního setkání těchto společností. V rámci efektivizace provozu byly vytvořeny nadfiremní struktury, které fungují společně pro celou skupinu firem podnikajících v IT.

„Změna organizační struktury má vést k zefektivnění fungování a intenzifikaci v rámci struktury firem,“ uvedl statutární zástupce společností GEMMA Systems a Dynamica Pavel Staněk.

V rámci organizačních změn vznikly dvě nové divize – Divize ERP a Divize CRM, SharePoint a technologie. Třetím nadfiremním týmem je backoffice.

V rámci změn došlo také ke sjednocení řízení společností GEMMA Systems v České republice a na Slovensku.. Ve vedení firmy zůstává dosavadní ředitel GEMMA Systems Vladimír Diatka. Ředitelem společnosti Dynamica je i nadále Boris Bělousov.

__________________________________________________________________________

Společnost Dynamica a.s.:

Dynamica a.s. je zkušeným implementačním partnerem několika významných renomovaných zahraničních společností dodávajících své softwarové produkty na český a slovenský trh. Již více než 10 let dodává profesionální služby výrobním podnikům v ČR a SR. Implementuje také CRM systémy a vyvinula specializované oborové řešení pro personální agentury, založené na platformě Microsoft Dynamics. Společnost je Certified Partner společnosti Microsoft, dodavatel softwarových řešení, především informačních a ERP systémů. Je také členem mezinárodních aliancí AxPact a TECTURA Strategic Alliance Partners.

Nahoru