ERP.cz

Společnost GEMMA Systems nepřestává rozšiřovat portfolio nabízených produktů a služeb. Po nedávném zahájení prodeje služeb do zahraničí přichází GEMMA Systems s novým produktem - ERP.cz.

Společnost GEMMA Systems nepřestává rozšiřovat portfolio nabízených produktů a služeb. Po nedávném zahájení prodeje služeb do zahraničí přichází GEMMA Systems s novým produktem - ERP.cz. Společnost GEMMA Systems se touto nabídkou snaží zaplnit mezeru na trhu Informačních systémů pro menší a střední společnosti. ERP.cz je pro mladé, rozvíjející se společnosti skvělou příležitostí k nasazení opravdu komplexního Informačního systému, za velmi výhodných podmínek v krátkém čase.

Obchodní ředitel společnosti GEMMA Systems Jiří Stříbrný k tomu říká: "Naše nabídka reaguje na poptávku kvalitního řešení formou pronájmu, kde se platí jen to, co se skutečně požaduje a využívá. Tedy žádné parníčky a sluníčka. To nám umožnilo vyjít vstříc i menším a středním výrobním společnostem, které kladou důraz na svůj rozvoj a nyní potřebují vytvořit kvalitní základnu pro svůj e-business."

ERP.cz je určeno pro řízení průmyslových podniků s diskrétním nebo procesním charakterem výroby. ERP.cz pokrývá všechny druhy výroby, od konstrukce a výroby na zakázku až po hromadnou výrobu na sklad a nekontinuální typy procesních výrob. ERP.cz obsahuje dodávku všech komponent (podnikový model, služby, software, hardware) od jednoho dodavatele. ERP.cz je dodáváno formou komplexního pronájmu, tzn. zákazník nemusí při uzavření smlouvy platit velké částky, ale naopak, za minimální měsíční splátky můžete ihned využívat funkčnost celého systému. ERP.cz je určeno pro pět až třicet koncových uživatelů. ERP.cz je postaveno na platformě Microsoft Windows NT. Předpokládaná doba implementace je kolem 6 měsíců.

více Informací naleznete na www.erp.cz, www.erp.sk.

Nahoru