Baan se stal dceřinnou společností SSA Global Technologies, Inc

SSA Global Technologies, Inc. ™ (SSA GT), vedoucí globální poskytovatel podnikových řešení oznámil, že se Baan stává jeho plně vlastněnou dceřinnou společností.

Chicago, 18.7. 2003, zkráceno, komentováno.

SSA Global Technologies, Inc. ™ (SSA GT), vedoucí globální poskytovatel podnikových řešení oznámil, že se Baan stává jeho plně vlastněnou dceřinnou společností. Interní infrastruktura, finanční a právní náležitosti, oblast IT a lidských zdrojů budou plně integrovány s SSA GT. Obchod, marketing a SW vývoj si podrží ve své činnosti jistou autonomitu. Novým presidentem Baanu se stává Graeme Cooksley.

Akvizicí získal SSA GT 6.500 zákazníků Baanu více jak s 15.000 instalacemi, 2.700 zaměstnanci a 53 zastoupeními po celém světě. V průběhu Q2/2003 získal Baan 52 nových zákazníků. Zákazníci Baanu vykazují již léta svoji tradiční věrnost produktům Baanu, které byly rozvíjeny více jak 25 let . Jak bylo potvrzeno společností Dataquest-IDC, provádějící průzkum trhu v oblasti spokojenosti zákazníků, tvoří zákazníci Baanu spokojenou skupinu zákazníků. Spolu s původními 10.000 SSA GT zákazníky používajícími produkty BPCS, MAX+, Masterpiece, Warehouse Boss, MK, MANMAN a další…. má SSA GT po akvizici nyní celkem více jak 16.500 zákazníků a celosvětově tak disponuje největší instalovanou bází v oblasti výroby.„ Tato akvizice představuje významný milník v naší rozvojové strategii “ řekl Mike Greenough, prezident, předseda představenstva výkonný ředitel SSA GT. Baan dává SSA GT hlubší globální prezentaci s vybalancovaným geografickým působením v oblasti průmyslu. Zákazníci SSA GT a Baanu budou profitovat z vylepšených a rozšířených řešení v oblastech jako logistika, SCM, CRM, sledování výkonnosti podniků a podnikové integrace.

Nahoru