Baan jmenoval Tomáše Svobodu channel managerem obchodních operací v České a Slovenské republice

Společnost Baan, globální poskytovatel B2B řešení a jednotka divize Invensys Software Systems společnosti Invensys plc, jmenovala Tomáše Svobodu novým Channel Managerem pro Českou a Slovenskou republiku.

Tomáš Svoboda má na starosti udržování a zlepšování spolupráce se současnými partnery společnosti Baan a rozšíření distribuční sítě o další partnery pro zvýšení příjmů z kanálu nepřímých prodejů. V rámci České a Slovenské republiky pomůže rovněž Baanu uvést na trh nové internetové integrační a kolaborační nástroje řady iBaan určené pro oblast výroby, letectví, obrany a automobilového průmyslu.

Tomáš Svoboda přichází do Baanu ze společnosti Deloitte & Touche, jednoho z předních světových poskytovatelů auditorských, daňových a poradenských služeb, kde pracoval jako obchodní ředitel české e-business pobočky EDITEL CZ se sídlem v Praze. Tomáš Svoboda si přináší významné zkušenosti s budováním partnerské sítě, prodejem a zaváděním e-commerce a webových integračních řešení a řízením velkých B2B projektů např. pro společnosti Procter & Gamble, Balírny Douwe Egberts a Makro.

Dr. Ernst Hofer, Country Manager společnosti Baan pro Rakousko a východní Evropu, v souvislosti s tímto jmenováním řekl: "Tomáš má bohaté zkušenosti s prodejem a řízením e-businessu projektů a rozumí složitým otázkám spojených s rozvojem tohoto trhu v České a Slovenské republice. Pro firmu Baan bude hrát klíčovou roli při upevňování vztahů s našimi stávajícími partnery a vytváření nových partnerství s distributory na tomto rostoucím trhu. Tyto dvě země mají dlouhou tradici ve výrobě a v automobilovém průmyslu a díky iBaan řešením, které spojují funkce ERP, CRM, řízení dodavatelského řetězce, logistiky a e-businessu, nám Tomáš pomůže řídit prodej těchto řešení a umožní podnikům na těchto důležitých trzích využít rozvinuté funkcionality, jež iBaan nabízí."

Internetová řešení řady iBaan kombinují osvědčenou Baan technologii s novým vývojem a umožňují zákazníkům podstatně pokročit k plně integrovaným systémům a procesům. iBaan poskytuje koncovým uživatelům individualizované a snadno dostupné Informace a umožňuje podnikům těžit ze spolupráce s jejich zákazníky a dodavateli přes Internet.

Nahoru