Akvizice Marcamu

SSA Global™, vedoucí dodavatel rozšířených podnikových aplikací a služeb, dnes oznámil, že získal od firmy Invensys firmu Marcam, dodavatele specializovaných řešení plánování na operativní úrovni v podnikových aplikacích (ERP) pro procesní výrobce. Finanční údaje smlouvy nebyly zveřejněny.

”S více než 40-letou rostoucí zkušeností je akvizice Marcamu významným milníkem pro naše zákazníky z procesní výroby i potenciální zákazníky,” říká Mike Greenough, president, předseda a CEO of SSA Global.

”Tato transakce také upevní naši pozici v sektoru procesní výroby a zdůrazní závazek dodávat rozšířená řešení, které zvýší hodnotu stávající technologické investice.”

Ověřené řešení procesní výroby Marcam dále posiluje odbornost SSA Global v oblasti potravinářského průmyslu, nápojů, farmaceutického a chemického průmyslu.

Podnikové řešení Marcam zefektivňuje výrobní a procesní dodavatelský řetězec a to umožňuje společnostem zvýšit konkurenční výhodu. Kombinace Marcam a SSA Global bude dodávat zákazníkům procesní výroby větší operační průhlednost a schopnost optimalizovat finanční operace, řízení skladů, proces objednání, nákup a další kritické podnikové procesy.

Zákazníci fy Marcam budou mít výhodu stejné kvality služeb a podpory jako pociťují současní zákazníci SSA Global pomocí zákaznického ovlivňování vývoje produktu, postupné modernizace systémů a pokračujícím průmyslovým zaměřením. Strategie sbližování produktů SSA Global poskytuje cestu kupředu pro zákazníky mající produkty PRISM a Protean, a je spojená se závazkem podporovat všechny existující verze. SSA Global bude také nabízet zákazníkům Marcamu své rozšířené podnikové řešení, které může adresovat jejich okamžité kritické podnikové problémy.

O SSA Global

SSA Global™ je vedoucí dodavatel ERP systémů pro výrobu, služby a veřejné organizace s celosvětovým působením. Navíc k jádru ERP aplikací, SSA Global nabízí plný rozsah integrovaných rozšířených řešení včetně řízení výkonu společnosti, řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení životního cyklu výrobku (PLM), řízení dodavatelského řetězce a řízení vztahu s dodavateli. Hlavní sídlo je v Chicagu, SSA Global má 60 zastoupení po celém světě a jeho produkty používá asi 13,000 aktivních zákazníků ve více než 90 zemích. Další Informace najdete na webu SSA Global www.ssaglobal.com.

SSA Global™ je nová obchodní značka společnosti pro produktové řady a pobočky SSA Global Technologies, Inc. 

SSA Global, SSA Global Technologies and SSA GT jsou obchodní značky SSA Global Technologies, Inc. Další produkty zmíněné v tomto dokumentu jsou registrovanými obchodními nebo službovými značkami jejich příslušných vlastníků. 

Dotazy k tiskové zprávě posílejte:

Maria Diecidue
SSA Global
(312) 258-6000 
maria.diecidue@ssaglobal_com
Scott Goldberg
Edelman
(312) 297-7414
scott.goldberg@edelman_com

Nahoru